Uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych autorstwa Sary Marzewskiej
17 października w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie, którym było uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych autorstwa naszej uczennicy, Sary Marzewskiej.Wernisaż

Hol III piętra USzD zamienił się w galerię sztuki, a zebrani licznie goście wernisażu: mali pacjenci, ich rodzice, personel medyczny i nauczyciele szkoły przyszpitalnej mieli niepowtarzalną okazję spotkania z autorką wystawy i jej twórczością.


Sara maluje od niedawna, ale już zdołała wypracować własny, niepowtarzalny styl. Jak mówi o sobie sama młoda artystka:


"Mam bardzo dużo zainteresowań, ale najważniejsza jest dla mnie piłka ręczna i rysowanie. W moim życiu liczą się te dwie pasje: kocham to, że na boisku jestem ja, drużyna, piłka, bramka, a w tym koncentracja oraz skupienie podczas gry. Lecz gdy siedzę przy stole nad kartką, jestem tylko ja, ołówek, farby i tysiące moich najróżniejszych myśli, mogę puścić wodze fantazji i znaleźć się w miejscach, o których wcześniej mi się nie śniło!"


Sarze życzymy wielu sukcesów i wytrwałości w realizowaniu swoich pasji, a my ogromnie cieszymy się, że zechciała podzielić się z nami swoim talentem!
Wernisaż

Wernisaż

Wernisaż

Wernisaż

Wernisaż

Wernisaż

WernisażOpracowanie: Zespół